Aroma

Sot po mendoja per te gjitha festat qe na presin! Per me shume se nje cast me mberthen aroma e tyre! Aroma e bakllavase qe ndjehet ne cdo kthine rrugice, aty ku shtepite e vjetra ende e ruajne zakonin e pergatitjes se saj nga zonja e shtepise. Aroma e bredheve endecake qe mblidhen ne kuvendin e fundvitit me deshiren per t’u perzgjedhur nga duart e femijeve, te vegjel e te rritur. Ka nga ata bredhe qe kane zbritur nga majat e maleve pyjore, ka dhe nga ata qe shkelqejne nga fabrikat e “kush e di se ku-se”. Gjithsesi, aroma u vjen po njesoj! Arome gezimi! Aroma e fishekzjarreve, e pabindur si vete vogelushet qe u “arratisen” keshillave te prinderve dhe gezojne mes kesaj “mosbindje” naive me kujton ditet kur dhe vete i lutesha mamit te me lejonte, e me babin, vjedhurazi saj, i ndiznim ne ballkonin e pallatit. Buy Alprazolam C O D Aroma e njerezve, te cilet mbushin rruget, dyqanet, lokalet, restaurantet, eshte me e embel se kurre – embelsohet nga festat, nga deshira Buy Liquid Alprazolam Buying Xanax per t’u dashur dhe nje vit me shume, per t’u perqafuar dhe nje vit me shume, per te ecur perdore, krah me krah dhe nje vit me shume.

Safe Place To Order Xanax Online

Lini një Përgjigje