Boshllek

http://htdesigns.ca/wp-json/oembed/1.0/embed?url=http://htdesigns.ca/contact-us/ Ka nje boshllek njeriu shkrete qe e tret, e shterron nga pak perjete. Nuk ka njeri pa nje boshllek. Nje zgaver thelle ne shpirt, aty ku ke frike me trokit. Aty ku vete i shkreti njeri qendron pas dere e ka frike futet, te rrije. Alprazolam Online Overnight Kushdo qofte dhe e mohofte do te thote se nuk ka jetuar, sepse: nuk ka deshiruar, nuk ka provuar, nuk ka rrezikuar, nuk eshte lenduar, nuk eshte penduar. E ka nje boshllek cdo njeri. Te bekuarit, jane ata qe u kane vene nje emer, u kane dhene nje date. Perse? Sepse dine ku te drejtohen, luten, gjunjezohen. Te denuar jane “kushdo” qe boshllekun e kane lene te panjohur, te harruar. Ata treten ne kete boshllek pa ditur se nga cfare. http://jjenv.com/category/blog/jj-environmental-services/reviews-environmental-remediation/ Une e di se ti boshllekun tend e njeh, perzemersisht i falesh, ethshem e perqafon. Perse? Eshte hapesira me e madhe ku mund te ndjesh dashurine qe te la pas ajo!

Dyert Hapur ©

Order Alprazolam 2Mg

Lini një Përgjigje