…enderr se ciles nuk i vesh dot fjale.

http://jjenv.com/transportation/reviews-oil-spill-clean-up/ Permes valeve te gravitetit percohen tingujt e zerit tim, Order Alprazolam Pills Zerit tim pa fjale, Zerit tim te marre.

http://workin-media.de/author-sitemap.xml

http://sipgroup.org/analyst-program/ Tek ti arrin vec shikimi,
Ai i verbri,
Ai i perhumburi,
I perkushtuari,
Shikimi, i imi.

Ne nje nga letrat e mia te pata cituar disa vargje te shkruara ne nje mur. Sot kalova serish ne ate rruge, por vargjet qene ndryshuar. U ndjeva keq kur lexova vargjet e reja. Kuptohet qarte se kush ka shkruar e ka patur nje mall, ne mos mall, nje enderr se ciles nuk i vesh dot fjale. E gje me te keqe nuk ka!
Pres me padurim te kalojme ne dhe te ndryshojme kete fasade – te thajme lotet me fllad.

Lini një Përgjigje