Kjo bote nuk me rri mire

Kjo bote nuk me rri mire http://fluechtlingshilfe-goettingen.de/tag/rechtsberatung/page/5/ S’di pse, por me ngushton. Hera heres, pervec se duket se do me marre frymen, me jep dhe nje kruajtje shtazarake ne cdo milimeter te lekures sime – duket si forme alergjie, reaksion rastesor. E kam cuar disa here tek zanatciu, e kam zgjeruar aq sa ka qene e mundur. E kam zgjatur me te gjithe forcen time duke e arrnuar me cepat e mi te lumturise, me zgjatjet e mia te ndjenjave te ngrohta. E prap se prap, e ngushte me rri! Ndoshta jam zgjeruar une, e ndoshta po kerkoj me shume hapesire nga cfare me takon. Po, c’te bej njeriu shkrete kur ka nje shpirt te lire qe e fton ne vallezbim? I do dy centimetra shesh ku te hidhet i lire; dy pale shkalle qe se largu te fluturoje dhe dy – tre rrathe ne uje nga ku te te rizgjoje!

E kete bote do ta mbaj veshur, ne lekure e ndjej se nje dite coha e saj do te leshohet, do te zgjerohet!

Best Place To Buy Alprazolam Online

http://bbb.ca/tfc-kia-training-ground-2/ Dyert Hapur ©

http://parkhurst.ca/?r=product/view

Lini një Përgjigje