Miqte

Sot kishim miq ne shtepi. Ishin nga ata miqte qe priten pa shume ceremoni, miqte e zemres. Ata te cilet mjafton t’u hapesh deren, t’u japesh nje pale shapka te cilat i harrojne ne korridor, e ulen kembekryq mbi divan. Miq nga ata te cilet nuk presin t’i pyesesh “cfare deshironi per te pire”, pasi nderkohe jane duke gerrmuar per pije vete. http://henryka.com/wpcproduct/hfu-302-10-cantilever-umbrella-green/ Me mungojne shume keta miq, me mungojne sepse jane ata te cileve mjafton t’u flasesh per ndodhine, nuk eshte e nevojshme t’u tregosh te gjithe historine. Ata kane qene dhe jane pjese e saj! Atyre nuk eshte e nevojshme t’u argumentosh perse-te e veprimeve apo te mos veprimeve, ata i dine. Jane miqte me te cilet t’i mund te rrish pa folur dhe serish te komunikosh. Jane miq te cilet te lejojne te qash, te qeshesh, te qash serish e te perqeshesh pa te etiketuar. http://htdesigns.ca/.a/6a00d8341cffc153ef01a511c7c751970c-popup Erdhen sot miqte, e bene shtepine rremuje. Dy prej tyre madje nuk i hoqen as kepucet. U plasen ne kendin e vogel te kuzhines e filluan te gatuanin dreken. Cheap Alprazolam From Mexico Vajzat i shikonin si te magjepsura! Ku vajti gjithe edukata dhe higjiena per te cilen u flas gjithmone?! Sot, po shikonin mamane e tyre tek gajasej me nje tufe te rriturish te rremujshem e gazmore. I imagjinon dot? Gjithsesi, ne fund te dites, kur miqte na lane, u shpjegova se dhe kjo e sotshmja eshte nje tjeter leksion. Eshte nje kapitull tek i cili ato ende nuk kane arritur e ndaj dhe u ngjan krejt i pavend ne kete kohe, me aq kapituj te lexuar. Buy Generic Xanax Online Cheap Kishim miq sot…iken duke kenduar! I mban mend miqte tane? Emrat e tyre a i thua ndonjehere kur je ne vetmi? Une i them shpesh dhe e di pse? Se cdo e kaluar e kujtuar te bashkon, me e pakta, te afron. Vajzat te perqafojne!

http://gamebrit.com/tag/hmv/