Nga pak femije!

Kush thote se kjo bote nuk ka ngjyra, do te thote se s’ka pare asgje! Asgje nga cfare mund te shikohet me syte dhe driten e shpirtit. Nuk ka pare ngjyren e arte te buzeqeshjes se femijes perpara nje perqafimi. http://gamebrit.com/tag/lovefilm/ Nuk ka pare ngjyren e kalter tek nje femije lodron me shoket e tij, Nuk ka pare ngjyren blu te thelle tek bisedon me babane, Nuk ka pare as ngjyren e trendafilte tek zbulon ndjenjen e pare.

Ne nje grusht re, ne nje pike uje – femija gjen nje qiell, nje det!

Generic Xanax Online Dyert Hapur ©

http://parkhurst.ca/index.php?r=product/view

Lini një Përgjigje